Digitální Mikrometrický odpich 339-301
Mitutoyo digitální mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Model: | IMJ-1000MJ |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 200–1 000mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měřená délka/50) µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodloužení: | ø17 mm |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (25, 50, 100, 200, 400 mm) |
| DATA/HOLD: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1050g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- 1 SR44 battery
- 5 extension rods
- micrometer head (main unit) 139-101
339-301 - odpich mikrometrický digitální 200-1000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 339-301
- EAN: 4946368595337
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
57 686,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 47 675,00 Kč
Podobné výrobky
337-301 - odpich mikrometrický digitální 200-1000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-301Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
53 693,75 Kč Cena bez DPH: 44 375,00 Kč
339-101 - odpich mikrometrický digitální 200-225 mm
Digitální Mikrometrický odpich 339-101Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci z trubek nabízí nás..
39 627,50 Kč Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
337-304 - odpich mikrometrický digitální 8-60 inch
DIGIMATIC Mikrometrický odpich 337-304Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
337-302 - odpich mikrometrický digitální 200-1500 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-302Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
Tagy: mikrometr



