Digitální Mikrometrický odpich 339-101
Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci z trubek nabízí následující výhody: Výměnné nástavce v provedení z dutých trubek. Měřicí plochy z tvrdokovu. Provedení DIGIMATIC, s výstupem dat. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňují jejich použití v různých strojních aplikací, včetně stříkající vody.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic: 7,5 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodloužení: | ø17 mm |
| Prodlužovací nástavce: | - |
| DATA/HOLD: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 405g |
Obsah balení
- Including box
- spanner (301336/04GAA274)
- screwdriver (05CAA952)
- 1 SR44 battery
339-101 - odpich mikrometrický digitální 200-225 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 339-101
- EAN: 4946368595313
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
39 627,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
Podobné výrobky
337-301 - odpich mikrometrický digitální 200-1000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-301Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
53 693,75 Kč Cena bez DPH: 44 375,00 Kč
337-302 - odpich mikrometrický digitální 200-1500 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-302Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
339-302 - odpich mikrometrický digitální 200-2000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 339-302Provedení „DIGIMATIC“, s výstupem dat Skládací provedeníModel:..
66 035,75 Kč Cena bez DPH: 54 575,00 Kč
337-304 - odpich mikrometrický digitální 8-60 inch
DIGIMATIC Mikrometrický odpich 337-304Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
Tagy: mikrometr



