Digitální Mikrometrický odpich 337-302
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Měřicí plochy z tvrdokovu. Provedení DIGIMATIC, s výstupem dat. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňuje jejich použití v náročných průmyslových oblastech, včetně míst se stříkající kapalinou.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 200–1 500mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měřená délka/50) µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodloužení: | ø12,5 mm |
| Prodlužovací nástavce: | 7 (25, 50, 100, 200, 300 (3 ks)) |
| DATA/HOLD: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1410g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- 1 SR44 battery
- 7 extension rods
- micrometer head (main unit) 137-101
337-302 - odpich mikrometrický digitální 200-1500 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 337-302
- EAN: 4946368595283
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
57 293,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
Podobné výrobky
337-303 - odpich mikrometrický digitální 8-40 inch
Digitální Mikrometrický odpich 337-303Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
53 693,75 Kč Cena bez DPH: 44 375,00 Kč
339-302 - odpich mikrometrický digitální 200-2000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 339-302Provedení „DIGIMATIC“, s výstupem dat Skládací provedeníModel:..
66 035,75 Kč Cena bez DPH: 54 575,00 Kč
339-303 - odpich mikrometrický digitální 8-40 inch
Digitální Mikrometrický odpich 339-303Mitutoyo digitální mikrometrické odpichy pokrývající rozsah mě..
57 686,75 Kč Cena bez DPH: 47 675,00 Kč
337-304 - odpich mikrometrický digitální 8-60 inch
DIGIMATIC Mikrometrický odpich 337-304Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
Tagy: mikrometr



