Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 225 - 250 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 5 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±4 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 1270 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-255-30 - Mikrometr třmenový digitální 225-250mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-255-30
- EAN: 4946368695471
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 746,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 625,00 Kč
Podobné výrobky
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
103-173 - Mikrometr třmenový. 900-925mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
52 241,75 Kč Cena bez DPH: 43 175,00 Kč
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
mikrometr třmenový na měření závitů..
19 753,25 Kč Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Bügelmeßschraube 600-700..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
Tagy: mikrometr




