Digital ABS AOS Caliper 500-171-30
Mitutoyo digitální posuvná měřítka vybavená standardními čelistmi pro vnější a vnitřní měření. Konstrukce z kalené nástrojové oceli doplněná ABSOLUTE systémem stupnice pro bezchybné a vysokorychlostní měření. SPC výstup dat.
| Model: | CD-6”AX |
|---|---|
| Rozsah měření: | 0-6" / 0-150 mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Posuvové kolečko: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0.001" |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0.002" |
| Čís. krok: | 0.0005"/0.01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic: 9 mm (150 mm, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| ZAP/VYP: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 168g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-171-30 - digitální posuvné měřítko 0-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-171-30
- EAN: 4946368667942
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 929,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 900,00 Kč
Podobné výrobky
500-160-30 - Digimatic Caliper
Digital ABS AOS Caliper, ID/OD Carb. Ja. 500-160-30DIGIMATIC Posuvná měřítka s měřicími čelistmi osa..
15 397,25 Kč Cena bez DPH: 12 725,00 Kč
536-152 - Měřítko posuvné analogové s měřícími čelistmi zalomenými dovnitř
Vernier Neck Caliper Point Jaw Outside 536-152Posuvné měřítko s měřicími hroty zalomenými dovnitřRoz..
16 667,75 Kč Cena bez DPH: 13 775,00 Kč
536-146 - Posuvné měřítko s měřícími hroty zalomenými ven
Posuvná měřítka se špičatými čelistmi a noniem 536-146Mitutoyo posuvná měřítka s noniem vybavená spe..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
530-102 - měřítko posuvné s aretačním šroubkem 0-150mm
Posuvná měřítka s noniem s prodloužením pro měření hloubky 530-102Standardní provedení posuvných měř..
1 784,75 Kč Cena bez DPH: 1 475,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





