Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 25 - 50 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±1 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 330 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-231-30
- EAN: 4946368672830
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 283,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
Podobné výrobky
293-235-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP 65, s výstupem dat
Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat Třme..
13 763,75 Kč Cena bez DPH: 11 375,00 Kč
102-702 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,01mm
- kalibrace K0001 + K0044..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
102-302 - Mikrometr třmenový 25-50 mm
- rozsah měření 25-50 mm - dělení stupnice 0,01 mm - hmotnost 270 g - katalog MITUTOYO CZ-11001, str..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
102-708 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,001mm
Rozsah měření 25-50mm, dělení stupnice 0,001mm, katalog MITUTOYO CZ - str.46..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




