Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 75 - 100 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Děl. Stup. | 0,0001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 1080 |
| L [mm] | 106 |
| D [mm] | 60 |
523-124 - pasameter 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-124
- EAN: 4946368380308
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 524,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 400,00 Kč
Podobné výrobky
293-243-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100mm, IP-65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické Série 293 - Jednotlivé rozsahy bez výstupu dat Třmen..
14 187,25 Kč Cena bez DPH: 11 725,00 Kč
114-107 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 85-100mm
mikrometr třmenový s prizm.dotekem 85-100..
22 324,50 Kč Cena bez DPH: 18 450,00 Kč
326-354-30 - mikrometr třmenový na měření závitů
mikrometr třmenový na měření závitů..
35 029,50 Kč Cena bez DPH: 28 950,00 Kč
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
3 569,50 Kč Cena bez DPH: 2 950,00 Kč





