Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 275 - 300 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 5 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±4 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 1540 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-257-30
- EAN: 4946368695495
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 682,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
Podobné výrobky
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
mikrometr třmenový 125-150mm..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
103-162 - Mikrometr třmenový 625-650mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
34 031,25 Kč Cena bez DPH: 28 125,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





