Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 175 - 200 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 5 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±3 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 970 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-253-30
- EAN: 4946368695457
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
23 141,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
Podobné výrobky
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
- rozsah měření 375-400 mm - katalog MITUTOYO CZ-20003, str. 39..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
Třmenový mikrometr série 103 - sada 150-300 mm. - lehké dílenské provedení - přesnost dle DIN 863/1 ..
45 496,00 Kč Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Bügelmeßschraube 300-400..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





