Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 125 - 150 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 5 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±2 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 740 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 125-150mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-251-30
- EAN: 4946368695433
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 385,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 500,00 Kč
Podobné výrobky
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
mikrometr vnitřní 100-125mm..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
103-158 - Mikrometr třmenový 525-550mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
27 709,00 Kč Cena bez DPH: 22 900,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Bügelmeßschraube 400-500..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
Tagy: mikrometr




