Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
S bubínkovou řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 50 - 75 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 2 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±2 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 470 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-236-30
- EAN: 4946368672885
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 819,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
- rozsah měření 10,0 - 25 mm - určeno pro nástroje s třemi břity - hmotnost 280 g - katalog MITUTOYO..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
- kalibrace K0001 - katalog MITUTOYO CZ-20003, str. 47..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
147-105 - Mikrometr třmenový 0-13mm
mikrometr třmenový 0-13mm..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
389-272-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
- rozsah měření 0-25 mm - vyložení třmene 160 mm - měřící plochy vypouklé - katalog MITUTOYO CZ-2000..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





