Digitalní ABS posuvná měřítka se špičatými čelistmi (Bodové provedení ) 573-625-20
Posuvné měřítko se špičatými čelistmi a hloubkoměrem
| Roz. měř.: | 0–150mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Flat |
| Posuvové kolečko: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Funkce: | Špičaté měřicí čelisti |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 163g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
digitální posuvné měřítko s hloubkoměrem, výstup dat, 0-150 mm IP67 - 573-625-20
- Kód výrobku: 573-625-20
- EAN: 4946368726854
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 360,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 000,00 Kč
Podobné výrobky
536-107 - Měřítko posuvné s posuvnou měřící čelistí na měření vzdálenosti otvorů
Vernier Offset Centerline Caliper 536-107Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření vzdálen..
18 331,50 Kč Cena bez DPH: 15 150,00 Kč
530-108 - měřítko posuvné 0-200mm
Posuvná měřítka s noniem 530-108Standardní provedení posuvných měřítek s noniem, které nabízí násled..
2 843,50 Kč Cena bez DPH: 2 350,00 Kč
500-719-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, s kulatým hloubkoměrem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-719-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
8 621,25 Kč Cena bez DPH: 7 125,00 Kč
500-181-30 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, bez výstupu dat
Digital ABS AOS posuvná měřítka 500-181-30DIGIMATIC Posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivéh..
4 053,50 Kč Cena bez DPH: 3 350,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





