Malá vestavná mikrometrická hlavice 148-216
Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pro jednoduché začlenění do přístrojů nabízející následující výhody: S jednoduchou stopkou a plochým koncem vřetene. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–5mm |
| Děl. stup.: | 0,02 mm |
| Dělení stupnice: | 0,02 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Měřicí plocha: | Vypouklá (SR1.5) |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 3,5mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 3mm |
| Měřicí plocha: | Nástrojová ocel (> 60 HRC) |
| Hmot.: | 4g |
Obsah balení
- In a paper box
148-216 - hlavice mikrometrická vestavná 0-5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-216
- EAN: 4946368020952
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 751,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
Podobné výrobky
148-215 - hlavice mikrometrická vestavná 0-5mm
Malá vestavná mikrometrická hlavice 148-215Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pr..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
148-322 - vestavná mikrometrická hlavice
Mikrom. hlavice, posuv vřetene 0,25mm/rev. 148-322Mikrometrické hlavice standardního provedení, malé..
3 418,25 Kč Cena bez DPH: 2 825,00 Kč
Tagy: mikrometr



