Extrémně malá vestavná mikrometrická hlavice 148-204
Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice určené pro jednoduché začlenění do přístrojů nabízející následující výhody: S jednoduchou stopkou a plochým koncem vřetene. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–0,25" |
| Děl. stup.: | 0,001" |
| Dělení stupnice: | 0,001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5 mmmm |
| Upínací stopky ø: | 0,25" |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 4mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (> 60 HRC) |
| Hmot.: | 10g |
Obsah balení
- In a paper box
148-204 - hlavice mikrometrická vestavná
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-204
- EAN: 4946368020808
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 510,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 075,00 Kč
Podobné výrobky
148-851 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-851Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
148-852 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-852Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
3 085,50 Kč Cena bez DPH: 2 550,00 Kč
110-111 - 0-.05inch mikrometr vestavný
Vestavná mikrometrická hlavice 0 - 0,05" 110-111Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí s..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
110-112 - 0-.05inch mikrometr vestavný
Vestavná mikrometrická hlavice 0 - 0,5" 110-112Jedná se o diferenciální převodní šroub (extrémně jem..
14 671,25 Kč Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
Tagy: mikrometr




