Vestavná mikrometrická hlavice 0-2,5 mm 110-101
Nedigitální mikrometrická hlavice Mitutoyo s vysokým rozlišením a stopkou M12 s upínací maticí a těžkým neotáčivým vřetenem o Ø 8 mm vybaveným plochým hrotem z tvrdokovu.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–2,5mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Maximum Permissible Error J MPE (Narrow): | ±1,5 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 9,5mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
110-101 - Mikrometrická vestavná hlavice 0-2,5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 110-101
- EAN: 4946368008592
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 308,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
Podobné výrobky
148-503 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-503Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
2 692,25 Kč Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
151-255 - Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm
Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm 151-255Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrometr..
6 080,25 Kč Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
152-332 - Vestavná mikrometrická hlavice, bubínek 49mm, 0-25 mm
Micrometer Head, Large Thimble 49mm 152-332Vestavné mikrometrické hlavice s velkým bubínkem umožňují..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
350-272-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-272-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





