Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 100 - 125 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 5 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±2 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 600 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-250-30 - Mikrometr třmenový digitální 100-125 mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-250-30
- EAN: 4946368695426
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 749,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 975,00 Kč
Podobné výrobky
103-175 - Mikrometr třmenový. 950-975mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
56 446,50 Kč Cena bez DPH: 46 650,00 Kč
340-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 0 -150 mm s výměnnými doteky
- kalibrace K0002 + 5x K0049 + 5x K0054 - číslicový krok 0,001 mm - mezní chyba (4+L/75) mikronů (L ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Bügelmeßschraube 100-200..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Analogové třmenové mikrometry - metrické Série 103Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
Tagy: mikrometr




