Třmenový mikrometr 550-575 mm 103-159
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-575 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 550–575mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 4500g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-159 - Mikrometr třmenový 550-575mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-159
- EAN: 4946368004204
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 312,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 225,00 Kč
Podobné výrobky
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
Mikrometr třmenový digitální 150 -300 mm s výměnnými doteky - 340-252-30
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
40 958,50 Kč Cena bez DPH: 33 850,00 Kč
Tagy: mikrometr




