Třmenový mikrometr 425-450 mm 103-154
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-450 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 425–450mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2965g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-154 - Mikrometr třmenový 425-450mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-154
- EAN: 4946368004105
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 630,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 050,00 Kč
Podobné výrobky
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
103-166 - Mikrometr třmenový 725-750mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 725–750 mm Mitutoyo 103-166Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 72..
40 353,50 Kč Cena bez DPH: 33 350,00 Kč
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
Tagy: mikrometr



