Třmenový mikrometr 375-400 mm 103-152
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-400 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 375–400mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2455g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-152 - Mikrometr třmenový 375-400mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-152
- EAN: 4946368004068
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 210,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 050,00 Kč
Podobné výrobky
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 100-125 mm 145-189Digimatic třmenové mikrometry s če..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
103-154 - Mikrometr třmenový 425-450mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 425-450 mm 103-154Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
20 630,50 Kč Cena bez DPH: 17 050,00 Kč
Tagy: mikrometr



