Třmenový mikrometr 325-350 mm 103-150
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-350 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 325–350mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2155g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-150 - Mikrometr třmenový 325-350mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-150
- EAN: 4946368004020
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 730,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 000,00 Kč
Podobné výrobky
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
52 574,50 Kč Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
103-175 - Mikrometr třmenový. 950-975mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 950–975 mm Mitutoyo 103-175Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 95..
56 446,50 Kč Cena bez DPH: 46 650,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
Tagy: mikrometr





