Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-148-10
- EAN: 4946368215044
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 315,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
Podobné výrobky
293-586 - Mikrometr třmenový digitální MDC 400-425 mm
Digitální mikrometr 293-586DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 703,75 Kč Cena bez DPH: 25 375,00 Kč
104-148A - Mikrometr třmenový 900-1000 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-148AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
64 765,25 Kč Cena bez DPH: 53 525,00 Kč
103-161 - Mikrometr třmenový 600-625mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 600–625 mm Mitutoyo 103-161Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 60..
32 791,00 Kč Cena bez DPH: 27 100,00 Kč
145-191 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 150-175mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 150-175 mm 145-191Digimatic třmenové mikrometry s če..
19 329,75 Kč Cena bez DPH: 15 975,00 Kč
Tagy: mikrometr





