Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-146-10
- EAN: 4946368215020
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 165,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
Podobné výrobky
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
Digital Micrometer 293-582DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
103-913-50 - mikrometry třmenové v sadě 0-150 mm/0,01 mm 6ks + 5ks nástavných měrek
Sada 6 třmenových mikrometrů 0 - 150 mm 103-913-50Mitutoyo základní sada, cenově výhodná, noniových ..
18 089,50 Kč Cena bez DPH: 14 950,00 Kč
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 100-125 mm 145-189Digimatic třmenové mikrometry s če..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 851,00 Kč Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
Tagy: mikrometr





