Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 920g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-144-10
- EAN: 4946368215006
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 592,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Podobné výrobky
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 141,25 Kč Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
123-111 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 250-275mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-111Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
16 637,50 Kč Cena bez DPH: 13 750,00 Kč
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
Digital Micrometer 293-582DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
43 408,75 Kč Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





