Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 720g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-143-10
- EAN: 4946368214993
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 957,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
Podobné výrobky
103-157 - Mikrometr třmenový 500-525mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 500-525 mm 103-157Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 141,25 Kč Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
23 806,75 Kč Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
Tagy: mikrometr




