Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 665g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-142-10
- EAN: 4946368214986
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 261,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
Podobné výrobky
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





