Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 515g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-141-10
- EAN: 4946368214979
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 626,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
Podobné výrobky
340-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 0 -150 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
104-147A - Mikrometr třmenový 800-900 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-147AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
60 167,25 Kč Cena bez DPH: 49 725,00 Kč
103-913-50 - mikrometry třmenové v sadě 0-150 mm/0,01 mm 6ks + 5ks nástavných měrek
Sada 6 třmenových mikrometrů 0 - 150 mm 103-913-50Mitutoyo základní sada, cenově výhodná, noniových ..
18 089,50 Kč Cena bez DPH: 14 950,00 Kč
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
Tagy: mikrometr




