Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 75 - 100 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 2 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±1 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 625 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-233-30 - Mikrometr třmenový digitální 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-233-30
- EAN: 4946368672854
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 032,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 250,00 Kč
Podobné výrobky
293-247-30 - Mikrometr třmenový digitální S bubínkovou řehtačkou 75-100 mm, IP 65, s výstupem dat dat včetně nástavné měrky
Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické Série 293 - Jednotlivé rozsahy bez výstupu dat Třmen..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
422-233-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 75-100 mm
- kalibrace K0002 + K0044 - katalog str. 81..
39 627,50 Kč Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
523-144 - pasametr 75-100 mm
- rozsah měř. 75-100 mm - volný zdvih 2 mm - rovinnost 0,3 µm - mezní chyba 1 µm - měř. síla 5-10 N ..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
145-188 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 75-100mm
mikrometr vnitřní 75-100mm..
12 190,75 Kč Cena bez DPH: 10 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





