Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 50 - 75 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Děl. Stup. | 0,0001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 950 |
| L [mm] | 81 |
| D [mm] | 47,5 |
523-123 - pasametr 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-123
- EAN: 4946368380292
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 710,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
Podobné výrobky
342-264-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
- kalibrace K0002 + K0044..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
342-263-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
Digim. BügelmessschraubeIP-65..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
343-252-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 50-75mm
- kalibrace K0001 + K0044 - rozsah měření 50-75 mm - číslicový krok 0,001 mm - hmotnost 210 g - kata..
31 369,25 Kč Cena bez DPH: 25 925,00 Kč
342-253-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
Digim. BügelmessschraubeIP-65..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč



