Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 0 - 25 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 0,6 µm |
| Děl. Stup. | 0,001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 740 |
| L [mm] | 31 |
| D [mm] | 25 |
523-121 - pasametr 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-121
- EAN: 4946368380278
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 598,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
Podobné výrobky
389-251-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů jsou navžené s hlubokým vyložením třmene na měření tlo..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
Digim. BügelmessschraubeIP-65..
24 018,50 Kč Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
- rozsah měření 0-25 mm - dodává se bez výměnných měřích doteků - včetně nastavovací měrky 60 stupňů..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč





