Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
Se standardní řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 0 - 25 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±1 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 270 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-230-30
- EAN: 4946368672823
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 528,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Podobné výrobky
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
- náhrada za typ 342-411-30 - rozsah měření 0-20 mm - mezní chyba 4 mikrony - číslicový krok 0,001 m..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
102-701 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,01mm
Rozsah měření 0-25 mm, katalog MITUTOYO CZ-20003, str. 46...
2 389,75 Kč Cena bez DPH: 1 975,00 Kč
Tagy: mikrometr





