Digital ABS Carbon Fibre Caliper 552-305-10
Lehké standardní provedení DIGIMATIC posuvných měřítek s ocelovými měřicími čelistmi. Nabízí následující výhody: Superlehká sdružená konstrukce (materiál vyztužený uhlíkovými vlákny) ušetří až 50% z celkové hmotnosti. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP66) umožňujicí použití ve strojních situacích, včetně míst se stříkajícím chladivem. Přímé odečítání vnitřního měření z LCD displeje (Offset hodnotu lze snadno nastavit pomocí tlačítka Offset). Přednastavené funkce pro nastavení požadovaného výchozího bodu.
| Model: | CFC-150G |
|---|---|
| DATA (výstup s kabelem) / HOLD (hodnota zobrazení): | Ano |
| Roz. měř.: | 0–1 500mm |
| Vnitřní měření od: | 20.1 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,09 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,09 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Životnost baterie: | cca 5 000 hodin |
| Hmot.: | 2160g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
552-305-10 - měřítko posuvné dílenské 0-1500mm IP66
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 552-305-10
- EAN: 4946368583013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
73 144,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 60 450,00 Kč
Podobné výrobky
536-145 - Měřítko posuvné pro měření vnitřních rozměrů 10-150mm
Vernier Inside Caliper 536-145Mitutoyo posuvná měřítka vybavená speciálními čelistmi pro měření vnit..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
536-212 - Měřítko posuvné s výkyvnou měřící čelistí a hloubkoměrem
Posuvná měřítka s noniem a zaoblenými měřicími plochami 536-212Posuvné měřítko s výkyvnou čelistí a ..
20 721,25 Kč Cena bez DPH: 17 125,00 Kč
536-151 - Měřítko posuvné analogové s čelistmi zalomenými dovnitř
Vernier Neck Caliper 536-151Posuvné měřítko s měřicími hroty zalomenými dovnitřRoz. měř.:0–150mmDěl...
12 977,25 Kč Cena bez DPH: 10 725,00 Kč
536-171 - Měřítko posuvné zvláštní 0-200mm
Vernier Hook Type Caliper 536-171Posuvné měřítko s výkyvnou čelistí a hloubkoměremRoz. měř.:0–200mmD..
17 121,50 Kč Cena bez DPH: 14 150,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





