Digitální úchylkoměry ID-B, IP66 543-580
Modely se zpětným pístem vzadu, které jsou vysoce odolné a robustní. ABSOLUTE DIGIMATIC Úchylkoměr ID-B nabízí následující výhody: Provedení se zpětným pístem vzadu. Náhled na displej shora. Úzké tělo vhodné pro vícebodové měření. Snímač ABSOLUTE zaručuje, že nemusíte nastavovat počátek po každém zapnutí přístroje, čímž si ušetříte čas a námahu. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP66), umožňuje jejich využití v různých strojních situacích, včetně stříkající vody. Možnost provádění vyhodnocení OK/±n.OK
| Model: | ID-B1005 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 5mm |
| Čís. krok: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE (celkový rozsah): | 0.02 mm |
| H MPE (Hystereze): | 0.02 mm |
| R MPE (Opakovatelnost): | 0.01 mm |
| Měřicí síla MPL: | ≤2 N |
| Stupeň ochrany: | IP66 |
| Provedení: | Norma EN ISO |
| Měř. síla: | ≤2 NN |
| Výstup dat: | Ano |
| Displej: | LCD, výška číslic: 6,2 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Alarm: | Slabé baterie, chyby složení počítané hodnoty, překročení rychlosti, chyby nastavení tolerance |
| Upínací stopka Ø: | 8 mm |
| Měřicí dotek: | Kulička z tvrdokovu, závit M 2,5 x 0,45 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 7000 hodin |
| Digital Scale: | ABSOLUTE lineární pravítko elektrostatického kapacitního provedení |
| ZAP/VYP: | Ano |
| Vyhodnocení OK/±n.OK : | Ano |
| DATA/HOLD: | Ano |
| Přepínání směru čítání: | Ano |
| ExterníPRESET (předvolba)/NULOVÁNÍ: | Ano |
| Hmot.: | 130g |
Obsah balení
- Včetně 1 baterie
543-580 - Digitální úchylkoměr ID-B, IP66 5mm, 0,01mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 543-580
- EAN: 4946368554228
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 438,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 800,00 Kč
Podobné výrobky
543-575 - Digitální úchylkoměr ID-N 12,7/0,001 mm
Digitální úchylkoměr ID-N 12,7 mm / 0,001 mm Mitutoyo 543-575Série 543 – Kompaktní digitální úchylko..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
543-585 - Digitální úchylkoměr ID-B, IP66 5mm, 0,001mm
Digitální úchylkoměr ID-B IP66 5 mm / 0,001 mm Mitutoyo 543-585Série 543 – Vodotěsný digitální úchyl..
12 584,00 Kč Cena bez DPH: 10 400,00 Kč
575-121 - úchylkoměr digitální ID-U 25 mm
575-121 575-121Úsporné, úzké provedení Mitutoyo digitálních úchylkoměrů s extrémně dlouhou životnost..
7 683,50 Kč Cena bez DPH: 6 350,00 Kč
543-570 - Digitální úchylkoměr ID-N 12,7 mm/0,01 mm
543-570 543-570Úzké modely se zpětným pístem vzadu, které jsou vysoce odolné a robustní. ABSOLUTE DI..
8 409,50 Kč Cena bez DPH: 6 950,00 Kč
Tagy: úchylkoměr




