Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-717-20
ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupněm ochrany IP67 umožňují provádět spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. Extrémně vysoká odolnost (stupeň ochrany IP67) pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí. Prachutěsné, v souladu s EN60529, dočasně snáší kompletní ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Model: | CD-P20K |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–200mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Výstup dat: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 198g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-717-20 - Digitální posuvné měřítko 0-200 mm, IP 67, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-717-20
- EAN: 4946368694009
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 831,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 125,00 Kč
Podobné výrobky
536-161 - Měřítko posuvné zvláštní 0-150 mm
Vernier Tube Thickness Caliper 536-161Posuvné měřítko na měření tloušťky stěnRoz. měř.:0–150mmDěl. s..
11 676,50 Kč Cena bez DPH: 9 650,00 Kč
digitální posuvné měřítko s hloubkoměrem, výstup dat, 0-150 mm IP67 - 573-625-20
Digitalní ABS posuvná měřítka se špičatými čelistmi (Bodové provedení ) 573-625-20Posuvné měřítko se..
19 360,00 Kč Cena bez DPH: 16 000,00 Kč
500-721-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, čelisti pro vnější měření osazené tvrdokovem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 odolná vůči chladicím kapalinám 500-721-20Robustní pos..
12 493,25 Kč Cena bez DPH: 10 325,00 Kč
536-146 - Posuvné měřítko s měřícími hroty zalomenými ven
Posuvná měřítka se špičatými čelistmi a noniem 536-146Mitutoyo posuvná měřítka s noniem vybavená spe..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





