Digitální ABS posuvné měřítko 500-502-10
Digimatic posuvná měřítka s velkým rozsahem měření, která nabízejí následující výhody: Robustní konstrukce (vedení 6 x 25 mm) pro velké rozsahy měření. Systém ABSOLUTE pro spolehlivá měření. Vysoce kvalitní povrchová úprava pro plynulý, stabilní a pohodlný pohyb jezdce. Výška číslic: 10 mm
| Model: | CD-100C |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–1 000mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,07 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,09 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 10 mm |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| ZAP/VYP: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 20 000 hodin |
| Hmot.: | 3300g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-502-10 - Měřítko posuvné 0-1000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-502-10
- EAN: 4946368090535
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
57 868,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 47 825,00 Kč
Podobné výrobky
552-304-10 - měřítko posuvné dílenské 0-1000 mm IP66
Digital ABS Carbon Fibre Caliper 552-304-10Lehké standardní provedení DIGIMATIC posuvných měřítek s ..
57 505,25 Kč Cena bez DPH: 47 525,00 Kč
160-104 - Měřítko posuvné dílenské s noniem 0-1000 mm/0,02 mm
Posuvná měřítka s noniem a zaoblenými měřicími plochami 160-104Mitutoyo posuvná měřítka s noniem vyb..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
551-206-10 - Měřítko posuvné s velkým měř. rozsahem 0-750 mm
Digitální ABS posuvná měřítka se standardními/zaoblenými čelistmi 551-206-10Digimatic Posuvná měřítk..
39 748,50 Kč Cena bez DPH: 32 850,00 Kč
534-116 - Měřítko posuvné dílenské s dlouhými měřícími čelistmi
Posuvné měřítko s noniem, dlouhými čelistmi a jemným dostavěním 534-116Posuvná měřítka s noniem a dl..
44 225,50 Kč Cena bez DPH: 36 550,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





