Digitální AOS ABS posuvné měřítko 500-182-30
Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého měření a nabízející následující výhody: Obsahují AOS (Advance Onsite Sensor) indukční typ snímače používaný v nejpřesnějších ABS posuvných měřítkách odolných vůči vodě. Díky použití elektromagnetického indukčního typu ABS snímače, mohou být tato posuvná měřítka používaná bez obav ze znečištění nebo zanesení na straně pravítka během měření. Detekce signálu není ovlivněna nečistotami (voda, olej, apod.) na povrchu pravítka. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Roz. měř.: | 0–200mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Výstup dat: | Ne |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0.01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150 mm, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| ZAP/VYP: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 194g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-182-30 - Měřítko posuvné digitální 0-200mm, bez výstupu dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-182-30
- EAN: 4946368667737
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 503,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 375,00 Kč
Podobné výrobky
500-162-30 - měřítko posuvné digitální 0-200mm, s výstupem dat
Digitální ABS AOS mikrometry 500-162-30Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého m..
7 290,25 Kč Cena bez DPH: 6 025,00 Kč
536-101 - Měřítko posuvné s pos.měřící čelistí a hloubkoměrem
Posuvná měřítka s noniem 536-101Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí a hloubkoměremRoz. měř.:0–..
9 680,00 Kč Cena bez DPH: 8 000,00 Kč
505-732 - Posuvné měřítko s kruhovým číselníkem
Posuvné měřítko s kruhovým číselníkem Mitutoyo 505-732Série 505 – Analogové posuvné měřítko s kruhov..
4 688,75 Kč Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
536-145 - Měřítko posuvné pro měření vnitřních rozměrů 10-150mm
Vernier Inside Caliper 536-145Mitutoyo posuvná měřítka vybavená speciálními čelistmi pro měření vnit..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko




