Číselníkové úchylkoměry s měřicími rameny pro vnější měření 209-402
Mitutoyo číselníkové úchylkoměry s měřicími rameny pro vnější měření. Měřicí ramena jsou zatížena pružinou a v místě kontaktního bodu působí konstantní měřicí silou.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0 - 10mm |
| Děl. stup.: | 0,005mm |
| Stupeň ochrany: | IP 65 |
| Měř. síla: | 0,8-1,2N |
| Provedení: | Obr. 2 |
| Hb: | 19,1mm |
| Hf: | 18,6mm |
| Hmot.: | 170g |
Obsah balení
- In a paper box with certicate of inspection
209-402 - Číselníkový úchylkoměr s měřicími rameny pro vnější měření 0-10mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 209-402
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 993,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 350,00 Kč
Podobné výrobky
209-403 - Číselníkový úchylkoměr s měřicími rameny pro vnější měření 0-10mm
Číselníkové úchylkoměry s měřicími rameny pro vnější měření 209-403Tyto čís. úchylkoměry s měř. rame..
20 993,50 Kč Cena bez DPH: 17 350,00 Kč
209-406 - Číselníkový úchylkoměr s měřicími rameny pro vnější měření 0-20mm
Číselníkové úchylkoměry s měřicími rameny pro vnější měření 209-406Mitutoyo číselníkové úchylkoměry ..
20 993,50 Kč Cena bez DPH: 17 350,00 Kč
209-456 - Číselníkový úchylkoměr s měřicími rameny pro vnější měření 0-0,8", 0,0005"
External Dial Caliper Gauge 209-456Mitutoyo číselníkové úchylkoměry s měřicími rameny pro vnější měř..
18 271,00 Kč Cena bez DPH: 15 100,00 Kč
209-450 - Číselníkový úchylkoměr s měřicími rameny pro vnější měření 0-0,4",, 0,0002"
External Dial Caliper Gauge 209-450Tyto čís. úchylkoměry s měř. rameny pro vnější měření nabízí násl..
18 271,00 Kč Cena bez DPH: 15 100,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





