Surftest SV-2100S4 [mm] 178-680-01D
Stacionární měřicí přístroje umožňující jednoduché a přesné měření drsnosti povrchu. Drsnoměry Surftest SV-2100 nabízí následující výhody: Používají se upevněné na žulové desce s ručním nebo motorickým sloupem. Velký 19,0 cm [7.5"] barevný TFT LCD displej s dotykovým ovládáním. Uživatelsky příjemná zobrazovací jednotka pro vysoce přesné měření drsnosti povrchu. Provádění analýzy drsnosti povrchu v souladu s různými mezinárodními normami (EN ISO, VDA, ANSI, JIS), stejně jako s vlastním uživatelským nastavením. Určeno pro používání na dílnách.
| Model: | SV-2100S4 |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Rozsah posuvu: | 10 mm |
| Rychlost měření: | 0.02 - 5 mm/s |
| Rychlost pohybu: | X = 0-40 mm/sZ2 = 0-20 mm/snebo ovládání joystickem |
| Přímost posuvu: | 0,15 µm/100 mm |
| Rozsah měření: | 800 µm; 80 µm; 8 µm(up to 2,4 mm with an optional stylus) |
| Měřicí metoda: | Bez kluzné patky - diferenciální způsob |
| Profily: | Skutečný profil (P), profil drsnosti (R), profil vlnitosti (W), MOTIF (R, W) a další |
| Normy: | EN ISO, VDA, JIS, ANSI a vlastní nastavení |
| Grafická analýza: | BAC, ADC |
| Digitální filtr: | Gauss 2CR75, PC75, RobustSpline |
| Délka cut-off: | λc : 0.025 mm; 0.08 mm; 0.25 mm; 0.8 mm; 2.5 mm; 8 mm; 25 mm;80 mmλs : 0.25 µm; 0.8 µm; 2.5 µm; 8 µm; 25 µm; 80 µm; 250 µm; žádnáλf : 0.08 mm; 0.25 mm; 0.8 mm;2.5 mm; 8 mm; 25 mm; 80 mm; žádná |
| Tiskárna: | Vestavěná termotiskárna |
| Měřicí síla snímače: | 0,75mN |
| Úhel snímacího hrotu: | 60° |
| Poloměr snímacího hrotu: | 2µm |
178-680-01D - SV-2100S4 Surftest
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 178-680-01D
- EAN: 4946368593111
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
767 987,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 634 700,00 Kč
Podobné výrobky
12AAA221 - adapter k mag.stoj. 8 mm
Adaptér k magnet. stojánku 12AAA221..
1 512,50 Kč Cena bez DPH: 1 250,00 Kč
178-392 - hrot k drsnoměru pro malé otvory průměr 4.5mm
Sním. dotek pro malé díry min. Ø4,5mm (5µm/90°/4mN) 178-392..
21 386,75 Kč Cena bez DPH: 17 675,00 Kč
12AAA217 - patka pro ploché obrobky 12AAA217
Kryt snímače pro ploché obrobky 12AAA217..
3 025,00 Kč Cena bez DPH: 2 500,00 Kč
178-388 - Snímací dotek. SJ
Snímací dotek pro ozubená kola (2 µm/60°/0,75 mN) 178-388..
42 077,75 Kč Cena bez DPH: 34 775,00 Kč





