Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-262-30
Digimatic třmenové mikrometry navržené s hlubokým vyložením třmene na měření tloušťky plechů, které nelze měřit standardními mikrometry.
| Model: | PMUS150-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, vypouklý/plochý |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Vyložení třmene: | 160mm |
| Hmot.: | 920g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie/2 baterií (389-514)
389-262-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 389-262-30
- EAN: 4946368689234
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 351,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
Podobné výrobky
103-137 - Mikrometr třmenový 0-25 mm / 0,01mm
Třmenový mikrometr 0-25 mm 103-137Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou s..
1 784,75 Kč Cena bez DPH: 1 475,00 Kč
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
389-251-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-251-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





