Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-208
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–8" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 0.5"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 0,5" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 1 (0.5")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (2")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-026 |
| Hmot.: | 125g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collar
- micrometer head 141-026
141-208 - Mikrometrický odpich 2-8 inch se 3 nástavci
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-208
- EAN: 4946368380971
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
141-103 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 25-50mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 25-50 mm 141-103Přesné dvoudotekové mikrometric..
8 016,25 Kč Cena bez DPH: 6 625,00 Kč
137-206 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-150 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-206Provedení m..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
137-220 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-60"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-220Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
137-204 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 0-1000 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-204Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
Tagy: mikrometr





