ABS Borematic - Sada přesných dutinoměrů 568-928
Sada Mitutoyo dutinoměrů s vyměnitelnými měřicími hlavičkami 0.275"-0.5"
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Rozsah měření: | 0,275–0,5" |
| Čís. krok: | 0.00005" / 0.001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 0.275-0.35"0.35-0.425"0.425-0.5" |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 5000 hodin |
| Displej: | LCD, výška číslic: 11 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené nastavovací kroužky: | Ø0.35" (177-179)Ø0.425" (177-283) |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| ZAP/VYP: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| DATA (výstup s kabelem) / HOLD (hodnota zobrazení): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Vyhodnocení OK/±n.OK : | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 530g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- kontrolního certifikátu
568-928 - Sada přesných třídotekových dutinoměrů 0.275" - 0.5"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 568-928
- EAN: 4946368636757
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
62 617,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 51 750,00 Kč
Podobné výrobky
568-924 - ABS-Sada přesných třídotekových dutinoměrů 6-12 mm , Sada výměnných hlavic
Sada Borematic dutinoměrů 6–12 mm Mitutoyo 568-924Série 568 – Sada 2 digitálních třídotekových dutin..
62 617,50 Kč Cena bez DPH: 51 750,00 Kč
568-925 - Sada přesných třídotekových dutinoměrů 12-25 mm
Sada Borematic dutinoměrů 12–25 mm Mitutoyo 568-925Série 568 – Sada 2 digitálních třídotekových duti..
67 245,75 Kč Cena bez DPH: 55 575,00 Kč
Tagy: dutinoměr


