Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 0 - 25 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 0,6 µm |
| Děl. Stup. | 0,001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 740 |
| L [mm] | 31 |
| D [mm] | 25 |
523-121 - pasametr 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-121
- EAN: 4946368380278
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 598,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
Podobné výrobky
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
mikrometr třmenový 0-25mm..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
mikrometr třmenový s prizm.dotekem 1-15mm..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25mm..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
IP-54 Fühlhebel-Bügelmeß..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč





