Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-727-20
Robustní posuvná měřítka s měřicími čelistmi osazenými tvrdokovem umožňující spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. ABSOLUTE DIGIMATIC Posuvná měřítka s měřicími čelistmi osazenými tvrdokovem nabízí následující výhody: Vynikající odolnost vůči prachu a vodě (stupeň ochrany IP67) zaručující extrémně vysokou odolnost pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí, včetně stříkajícího chladiva. Splňují požadavky normy EN 60529, jsou prachutěsné a dočasně vydrží ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. Extrémně dlouhá životnost baterie.
| Roz. měř.: | 0–150mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Výstup dat: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 164g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-727-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP 67, s výstupem dat, s měřícími plochami z tvrdokovu
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-727-20
- EAN: 4946368694108
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 336,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
Podobné výrobky
536-212 - Měřítko posuvné s výkyvnou měřící čelistí a hloubkoměrem
Posuvná měřítka s noniem a zaoblenými měřicími plochami 536-212Posuvné měřítko s výkyvnou čelistí a ..
20 721,25 Kč Cena bez DPH: 17 125,00 Kč
500-151-30 - Měřítko posuvné ABS AOS 150 mm (náhrada za 500-151-20)
Digitální ABS AOS mikrometry 500-151-30Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého m..
5 929,00 Kč Cena bez DPH: 4 900,00 Kč
536-107 - Měřítko posuvné s posuvnou měřící čelistí na měření vzdálenosti otvorů
Vernier Offset Centerline Caliper 536-107Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření vzdálen..
18 331,50 Kč Cena bez DPH: 15 150,00 Kč
573-652-20 - Digital ABS Neck Point Jaw Caliper
Digitální ABS posuvná měřítka pro měření v drážkách se špičatými hroty 573-652-20Posuvné měřítko s m..
25 198,25 Kč Cena bez DPH: 20 825,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





