Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-716-20
ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupněm ochrany IP67 umožňují provádět spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. Extrémně vysoká odolnost (stupeň ochrany IP67) pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí. Prachutěsné, v souladu s EN60529, dočasně snáší kompletní ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Model: | CD-P15K |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Výstup dat: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 168g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-716-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-716-20
- EAN: 4946368693941
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 744,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 400,00 Kč
Podobné výrobky
573-643-20 - digitální posuvné měřítko s dlouhými úzkými čelistmi pro vnitřní měření 10-200 mm IP67
Digital ABS Knife-Edge Caliper 573-643-20Posuvné měřítko s dlouhými úzkými čelistmi na vnitřní měřen..
25 561,25 Kč Cena bez DPH: 21 125,00 Kč
531-122 - Měřítko posuvné s automatickou aretací 0-150 mm
Posuvná měřítka s noniem a aretací palcem 531-122Posuvná měřítka s noniem a pružinovou aretací, s ni..
1 421,75 Kč Cena bez DPH: 1 175,00 Kč
500-721-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, čelisti pro vnější měření osazené tvrdokovem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 odolná vůči chladicím kapalinám 500-721-20Robustní pos..
12 493,25 Kč Cena bez DPH: 10 325,00 Kč
530-108 - měřítko posuvné 0-200mm
Posuvná měřítka s noniem 530-108Standardní provedení posuvných měřítek s noniem, které nabízí násled..
2 843,50 Kč Cena bez DPH: 2 350,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





