Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-713-20
ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupněm ochrany IP67 umožňují provádět spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. Extrémně vysoká odolnost (stupeň ochrany IP67) pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí. Prachutěsné, v souladu s EN60529, dočasně snáší kompletní ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Model: | CD-P20M |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–200mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Posuvové kolečko: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 198g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-713-20 - Digitální posuvné měřítko s výstupem dat 0 - 200 mm, IP67, posuvové kolečko
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-713-20
- EAN: 4946368693996
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 769,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
Podobné výrobky
500-703-20 - Digitální posuvné měřítko 0-200 mm, IP67, bez výstupu dat s posuvovým kolečkem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-703-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
530-118 - Měřítko posuvné 0-200 mm
Posuvná měřítka s noniem 530-118Mitutoyo posuvná měřítka s dvojitou noniovou stupnicí, vysokou přesn..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
531-108 - Měřítko posuvné s automatickou aretací 0-200 mm
Posuvná měřítka s noniem s aretací palcem 531-108Posuvná měřítka s noniem a pružinovou aretací, s ni..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
536-172 - Měřítko posuvné orýsovací s měřícími plochami z tvrdokovu
Posuvná měřítka s čelistí s háčkem a s jemným dostavěním 536-172Mitutoyo posuvné měřítko s krátkými ..
21 538,00 Kč Cena bez DPH: 17 800,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





