Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-985
Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy s titanovým povlakem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícímu chladivu. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, umožňuje snadné odečítání při měření. Dodává se s nastavovacími kroužky, ale bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-100RFST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 75-88, 87-100 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokov(6-12 mm)S titanovým povlakem, kalená ocel(12-100 mm)Kužel: tvrdokov |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 468-172 / 468-173 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø87 mm (177-318) |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1990g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze pro mikrometr)
468-985 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 75-100 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-985
- EAN: 4946368562957
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
110 503,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 91 325,00 Kč
Podobné výrobky
468-173 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 87-100mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 87-100 mm 468-173Třídotekové dutinoměry, které nabízí následují..
48 279,00 Kč Cena bez DPH: 39 900,00 Kč
468-176 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 150-175 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 150-175 mm 468-176Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
68 697,75 Kč Cena bez DPH: 56 775,00 Kč
468-166 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 20-25 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 20-25 mm 468-166Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
43 711,25 Kč Cena bez DPH: 36 125,00 Kč
468-174 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 100-125 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 100-125 mm 468-174Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
62 950,25 Kč Cena bez DPH: 52 025,00 Kč
Tagy: dutinoměr




