Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-983
Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy s titanovým povlakem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícímu chladivu. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, umožňuje snadné odečítání při měření. Dodává se s nastavovacími kroužky, ale bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-50RFST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 25-30, 30-40, 40-50 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokov(6-12 mm)S titanovým povlakem, kalená ocel(12-100 mm)Kužel: tvrdokov |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 468-167 / 468-168 / 468-169 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø30 mm (177-288)ø40 mm (177-290) |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1480g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze pro mikrometr)
468-983 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 25-50 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-983
- EAN: 4946368562933
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
120 183,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 99 325,00 Kč
Podobné výrobky
468-175 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 125-150mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 125-150 mm 468-175Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
65 642,50 Kč Cena bez DPH: 54 250,00 Kč
468-975 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 100-200 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů s výměnnými měřicími nástavci 468-975Třídotekové dutinoměry, ..
194 023,50 Kč Cena bez DPH: 160 350,00 Kč
468-168 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 30-40 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 30-40 mm 468-168Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
43 378,50 Kč Cena bez DPH: 35 850,00 Kč
468-982 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 12-25 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-982Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
111 017,50 Kč Cena bez DPH: 91 750,00 Kč
Tagy: dutinoměr





