Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-982
Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy s titanovým povlakem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícímu chladivu. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, umožňuje snadné odečítání při měření. Dodává se s nastavovacími kroužky, ale bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-25RFST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 12–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 12-16, 16-20, 20-25 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokov(6-12 mm)S titanovým povlakem, kalená ocel(12-100 mm)Kužel: tvrdokov |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 468-164 / 468-165 / 468-166 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø16 mm (177-177)ø20 mm (177-286) |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1290g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze pro mikrometr)
468-982 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 12-25 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-982
- EAN: 4946368562926
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
111 017,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 91 750,00 Kč
Podobné výrobky
468-166 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 20-25 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 20-25 mm 468-166Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
43 711,25 Kč Cena bez DPH: 36 125,00 Kč
468-985 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 75-100 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-985Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
110 503,25 Kč Cena bez DPH: 91 325,00 Kč
468-165 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 16-20 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 16-20 mm 468-165Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
41 593,75 Kč Cena bez DPH: 34 375,00 Kč
468-169 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 40-50 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 40-50 mm 468-169Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
42 894,50 Kč Cena bez DPH: 35 450,00 Kč
Tagy: dutinoměr




