Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-981
Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy s titanovým povlakem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Vynikající odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícímu chladivu. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, umožňuje snadné odečítání při měření. Dodává se s nastavovacími kroužky, ale bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-12RFST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 6–12mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 6-8, 8-10, 10-12 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokov(6-12 mm)S titanovým povlakem, kalená ocel(12-100 mm)Kužel: tvrdokov |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 468-161 / 468-162 / 468-163 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø8 mm (177-125)ø10 mm (177-126) |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1160g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze pro mikrometr)
468-981 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 6-12 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-981
- EAN: 4946368562919
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
100 127,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 82 750,00 Kč
Podobné výrobky
468-164 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 12-16mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 12-16 mm 468-164Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
42 410,50 Kč Cena bez DPH: 35 050,00 Kč
468-983 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 25-50 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-983Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
120 183,25 Kč Cena bez DPH: 99 325,00 Kč
468-179 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 225-250mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 225-250 mm 468-179Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
78 952,50 Kč Cena bez DPH: 65 250,00 Kč
468-986 - palcový HTD-5 inchRFST 3
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-986DesPalcové-Metrické:Palcové/MetrickéDigitální/Analogov..
100 127,50 Kč Cena bez DPH: 82 750,00 Kč
Tagy: dutinoměr





