Sada přesných třídotekových dutinoměrů s výměnnými měřicími nástavci 468-974
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Sada vyměnitelných hlavic. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. S nastavovacím kroužkem a s prodlužovacím nástavcem.
| Model: | HTD-100RST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 50–100mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Individuální měř. rozsahy: | 50–63, 62–75, 75–88, 87–100mm |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokov (6-12 mm) S titanovým povlakem, kalená ocel (12-200 mm) Kužel: tvrdokov |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø62 mm (177-314)ø87 mm (177-318) |
| Poznámka: | Prodl. nástavec 150 mm |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 2420g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (pouze pro mikrometr)
468-974 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 50-100 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-974
- EAN: 4946368562896
- Dostupnost: Skladem
130 347,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 107 725,00 Kč
Podobné výrobky
468-167 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 25-30 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 25-30 mm 468-167Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
43 711,25 Kč Cena bez DPH: 36 125,00 Kč
468-981 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 6-12 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-981Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
100 127,50 Kč Cena bez DPH: 82 750,00 Kč
468-180 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 250-275mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 250-275 mm 468-180Třídotekové dutinoměry, které nabízí následuj..
81 251,50 Kč Cena bez DPH: 67 150,00 Kč
468-169 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 40-50 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 40-50 mm 468-169Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
42 894,50 Kč Cena bez DPH: 35 450,00 Kč
Tagy: dutinoměr




