Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 100-125 mm 468-174
Třídotekové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Individuální mikrometry. Měřicí plochy s titanovým povlakem, který dává excelentní životnost a odolnost vůči opotřebení. Také mají excelentní odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65), umožňující použití tohoto výrobku při různých strojních situacích, včetně míst se stříkající kapalinou. Velký LCD displej s výškou číslic 7,5 mm, usnadňující odečítání při měření. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Model: | HTD-125R |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 940g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- kontrolního certifikátu
468-174 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 100-125 mm IP65
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 468-174
- EAN: 4946368563060
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
62 950,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 52 025,00 Kč
Podobné výrobky
468-164 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 12-16mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 12-16 mm 468-164Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
42 410,50 Kč Cena bez DPH: 35 050,00 Kč
468-172 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 75-88 mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 75-88 mm 468-172Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
47 734,50 Kč Cena bez DPH: 39 450,00 Kč
468-985 - sada dutinoměrů DIGIMATIC 75-100 mm IP65
Sada přesných třídotekových dutinoměrů 468-985Přesné třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
110 503,25 Kč Cena bez DPH: 91 325,00 Kč
468-170 - dutinoměr třídotekový Holtest DIGIMATIC 50-63mm IP65
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest 50-63 mm 468-170Třídotekové dutinoměry, které nabízí následujíc..
47 976,50 Kč Cena bez DPH: 39 650,00 Kč
Tagy: dutinoměr




